Reklama w globalnej sieci


Internet, chociaż jest w porównaniu z innymi mediami bardzo młody, cieszy się ogromną popularnością. A globalna sieć jest oczywiście doskonałym miejscem na reklamę. Nic więc dziwnego, że reklama internetowa nabrała w ostatnich latach niezwykłego tempa.
Wykorzystując Internet oraz strony www, firmy zajmujące się reklamą, przesyłają na niespotykane dotąd odległości informacje w celu pozyskiwania klientów. Te informacje docierają niemal wszędzie. Do każdego, najbardziej odległego zakątka świata.
Jak wygląda taka reklama? Początkowo miała ona formę mailingu, czyli wiadomości wysyłanych do użytkowników poczty elektronicznej. Z czasem jednak zaczęto sięgać po wyświetlaną grafię i ramki. I okazało się, że i te formy reklamy są niezwykle skuteczne. Przyciągają uwagę, zapadają w pamięć.
Internet nie tylko zrewolucjonizował tradycyjne media, ale też sam stał się medium, które odgrywa w życiu społeczeństwa ogromną rolę. Tu szukamy informacji i tutaj też reklama znajduje najwięcej swych odbiorców na co dzień.

Previous Reklama, która pomaga
Next Reklama w radio