Interactive


Projektowanie stron internetowych:

W państwa ręce oddajemy kompleksową obsługę w sferze projektowania, kreacji oraz tworzenia stron internetowych. R Badamy potrzeby, otoczenie oraz branżę w jakiej działa klient. Po dogłębnej analizie dostosowujemy odpowiednie środki i narzędzia w celu wybrania najbardziej efektywnej metody, która przemieni założone cele biznesowe w korzyści np. zwiększenie świadomości internautów, rebranding (przebranżowienie) lub budowę wizerunku firmy. Rozpoczynając współpracę z każdym kontrahentem, naszym pierwszym zadaniem jest przeprowadzenie kompleksowego audytu.

E-commerce:

Oprócz budowy sklepu dostarczymy potrzebną wiedzę jak w niedalekiej przyszłości dodawać nowe produkty do sklepu oraz w jaki sposób objąć poszczególne artykuły nieszablonowymi promocjami w celu zdecydowanej maksymalizacji zysków ze sprzedaży.
W Polsce sklepy internetowe w każdym kolejnym roku wciąż zwiększają swoją sprzedaż. Generują coraz większe przychody, ostro wypierając  tradycyjną sprzedaż bezpośrednią. Wydawać by się mogło, że nadszedł czas zainwestować w platformę e-commerce . Zbudujemy dla Ciebie sklep, który spełni wygórowane oczekiwania. Będzie: zdecydowanie przejrzysty, w pełni funkcjonalny, a także wygodny w obsłudze zarówno dla sprzedawcy, jak i kupującego.

Aplikacje dedykowane

Wyobraź sobie, że zamawiasz w restauracji kotleta i dostajesz do dyspozycji tylko łyżkę. Nic nie możesz wskórać tłumacząc kelnerowi, jak powinna wyglądać sztuciec potrzebny do skonsumowania posiłku – nigdy go nie widział. Gotowe narzędzia, które  dostępne są na rynku często nie odpowiadają zapotrzebowaniu klienta. Doskonale to rozumiemy – sami przygotowujemy codziennie nowe rozwiązania skrojone odpowiednio na miarę.

Proponujemy Państwu stworzenie dedykowanej aplikacji w sam raz dla firmy. Pomoże ona w sposób nieskomplikowany usprawnić przepływ informacji między pracownikami, działami, oraz w zdecydowany sposób ograniczyć procedury administracyjne oraz ułatwić kontakt z klientem.

Aplikacje realizujemy w ścisłej współpracy z klientem. Najpierw tworzymy specyfikację projektu, opartą o badania profilu działalności firmy i jej kultury organizacji. Na tej podstawie budujemy i wdrażamy aplikację a także przeprowadzamy szkolenie dla użytkowników końcowych.

Previous Design
Next Marketing